Nový školní rok

Prázdniny opět velmi rychle utekly, a tak jsme v pondělí 2. září slavnostně zahájili školní rok 2024/ 2025.
Naše prvňáčky přivítal na školní zahradě ředitel školy Mgr. Petr Jonáš, zástupkyně ředitele Mgr. Alena Jurkuláková. Nové žáky pozdravila i starostka města Česká Lípa, Ing. Jitka Volfová, popřála všem hodně úspěchů a předala dětem malé dárky. Nechyběly ani Laura Dobiášová a Dara Bargelová, žákyně 6. ročníku, které zpestřily slavnostní chvíle svým zpěvem. Prvňáčky pak čekal první úkol – projít naší školní vítací bránou. Všem se to skvěle povedlo, a tak se mohli vydat s třídními učitelkami Mgr. Michaelou Bártlovou a Mgr. Lenkou Houdkovou do svých tříd. Tam je doprovodili také rodiče a paní vychovatelky L. Melichnová, A. Svitáková.
Ve škole jsme přivítali rovněž žáky vyšších ročníků, kteří se ve svých třídách setkali se svými spolužáky a třídními učitelkami a učiteli.

foto na:

Další Zahrádkářská výstava