"VELIKONOČNÍ LAŤKA"

Do závodu ve skoku vysokém se přihlásilo 18 žáků základní školy. Závod vhodně doplnil Den otevřených dveří a divácky jej podpořili i rodiče s budoucími prvňáčky.
Rozdělili jsme celkem šest pomlázek, dvanáct domácích mazanců, šest velkých čokoládových zajíčků a tři beránky. Nejlepší skokan Tadeáš Baranovský posunul školní rekord na 150 centimetrů. Druhý v kategorii 8. - 9. tříd byl Tonda Samek (140 cm) a třetí místo obsadil Tobiáš Melzer (135 cm). Dívky ve stejné kategorii byly pouze dvě a velký bochánek a velkého zajíce vyhrála Natálie Trnečková (140 cm), druhá byla výkonem 115 cm Sofie Studená. Napínavé boje byly i v mladší kategorii. V dívkách zvítězila Daniela Maternová (115 cm), druhé místo téměř bez tréninku obsadila Líba Ševčíková (110 cm) a pomyslný bronz získala Lucka Pokorová. V mladších chlapcích vládl suverénně Jirka Mikyna výkonem 140 cm. Druhý byl Ondra Fedorčák a třetí Václav Bašník se shodnou výškou 125 cm.

V soutěži PŘESKOČ SÁM SEBE, ve které se odečítá výška postavy od přeskočené výšky vyhráli Jiří Mikyna a Tadeáš Baranovský ( rozdíl 26 cm), druzí byli Ondřej Fedorčák a Natálie Trnečková (36 cm).
Další výkony: O. Mach 130cm, M. Bajer 130 cm, L. Scheithauer 120 cm, J. Meduna 120 cm, S. Luhovskyi 110 cm, J. Doval 110 cm, K. Lohr 100 cm.

Předchozí Den otevřených dveří
Další Úspěch našich žáků